Mezinárodní Tao systém Mantaka Chia
Tao meditace, Chi kung (Qi Gong), cvičení Tai Chi (Tchaj-tí čchuan), cvičení Nej kung.
Tao Centrum
© Copyright Tao Centrum - 2004 / All rights reserved
2
Tato kniha by neměla chybět v knihovničce každého, kdo se zajímá o své zdraví a jehož cílem je dosažení emoční rovnováhy a duševního klidu, kdo pátrá po nových možnostech a metodách, jak napomoci sobě sama, kdo se snaží nahlédnout za oponu tajemství, kterým je lidské vědomí. Cena: 260,- Kč + 15% DPH Přepravné: 0bjednávka na dobírku - Česká pošta: 100 ,-Kč Osobní převzetí – zdarma,po předchozí domluvě na čísle 739 544 124, stanice metra Anděl, Praha.
Kniha “Pět pokladů” - Tatiana Filippova
Tato kniha je mimořádná v tom, že nabízí čtenářům sadu unikátních symbolů, které vyjadřují podstatu jednotlivých elementů, orgánů a emocí a umožňují uzdravit tyto orgány a transformovat emoce na velmi hluboké úrovni. Kniha popisuje jednotlivé orgány v těle, jejich klasifikaci a vzájemnou provázanost na základě taoistické teorie pěti elementů. V knize se věnuje značná pozornost emoční sféře. Podrobně se popisuje podstata emocí a jejich vliv na člověka, vytváření emočních bloků, propojení emocí a myšlení a doporučení jak zacházet s emoční a mentální energií v každodenním životě.
O knize: Aby hudební nástroj dobře zněl, musí být naladěna každá jednotlivá struna. Aby náš organismus dobře fungoval, musí být zdravé jednotlivé orgány a ústrojí. Tato kniha je mimořádná v tom, že nabízí čtenářům sadu unikátních symbolů, které vyjadřují podstatu jednotlivých elementů, orgánů a emocí a umožňují uzdravit tyto orgány a transformovat emoce na velmi hluboké úrovni. Kniha popisuje jednotlivé orgány v těle, jejich klasifikaci a vzájemnou provázanost na základě taoistické teorie pěti elementů. Obrazy-symboly v knize jsou vytvořené vektorovou grafikou. Je to odborná technika, která umožňuje převest ručně kreslený obrázek do vektorový podoby, což zaručuje ideální kvalitu obrazu a barev. V knize se věnuje značná pozornost emoční sféře. Podrobně se popisuje podstata emocí a jejich vliv na člověka, vytváření emočních bloků, propojení emocí a myšlení a doporučení jak zacházet s emoční a mentální energií v každodenním životě. Kniha obsahuje praktickou část, která umožní s pomocí jednoduchých a účinných praktik posílit, zharmonizovat a sjednotit celý organismus, transformovat negativní emoce. V knize se dozvíte jak zacházet s úžasnými nástroji kterými jsou naše vědomí, pozornost, myšlení, paměť a emoce. V této knize naleznete praktiky zaměřené především na: harmonizaci hlavních tělesných orgánů, transformaci negativní emoční energie, rozpuštění emočních bloků, synchronizaci jangových orgánů s jim odpovídajícími jinovými orgány a celým organismem, na odbourání různorodého napětí a dosažení hluboké relaxace na všech úrovních naší bytosti. Praktiky jsou podporovány souborem symbolů. Symboly slouží jako pomůcka, jako aktivátory, které vám pomůžou napojit se na podstatu elementu, na jeho barevné charakteristiky a synchronizovat je s charakteristikami odpovídajícího orgánu. Umožní vám navázat spojení s pozitivními emocemi orgánů a nastartovat harmonizační, ozdravující proces v každém jednotlivém orgánu a v celém organismu. Pozorováním a vizualizací symbolů se rychle dostanete do stavu hluboké relaxace, uklidníte myšlení a dokážete udržovat koncentraci. Symboly značně ulehčí a zpříjemní vaši práci, umožní vám zapojit tvůrčí a estetické vnímání do celého procesu.
Potřebujete něco dobrého pro vaše fyzické tělo? VELMI DOPORUČUJEME! MUMIO GOLD - DRAGON POWER 100% Čistý přírodní produkt bez E-konzervantů a přísad. Země původu Kyrgyzstan MUMIO GOLD /MUMIJO/ je unikatní přírodní směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků. První zmínky o léčení pomocí MUMIA jsou starší než tři tisíce let. Nejvýznamnější představitelé lékařské vědy (Avicena, Paracelsus, Agricola, Quiricus, Servet, Helmunt Stahl) znali léčivé účinky MUMIA. V první polovině osmnáctého století byly ve velkém devadesátisvazkovém díle vydaném v Číně shrnuty dosavadní poznatky o l éčení touto přírodní substancí.
Každá porucha těla je vybočením z normálu. Lidé raději hledají v účincích "svůj problém", "svou diagnózu" a pokud ji naleznou, jsou spokojení. My tu ale nebudeme tu vypisovat sáhodlouhé seznamy chorob. Mumio je totiž dalším velmi účinným komponentem sestavy, která každého člověka vrací do stavu, kdy si tělo pomáhá samo se dát do pořádku. A to je fakt, a dost silný na to, abyste Mumio začali používat, protože to poznáte sami na sobě. Vlástnosti a účinky MUMIO GOLD - Dragon Power Urychluje regeneraci tkání, obnovu buněk v poraněných orgánech Působí jako detoxikační, protizánětlivý i bakteriocidní prostředek Působí jako účinný prostředek proti plísním Zlepšuje paměť, soustředění a duševní výkonnost Posiluje organizmus vystavený stresům a zátěžím Stimuluje funkce imunitního systému, zlepšuje látkovou výměnu organizm Posiluje celkovou vitalitu a aktivuje energetický potenciál těla Zpomaluje proces stárnutí Využívá se jako vynikající regenerační prostředek v péči o plet´ a vlasy
Dávkování a spůsob užití: - střední denní dávka pro dospěle je 1-2 tablety nalačno, a to 1-2 krat za den, zapit vodou (200-250 ml.) - plísní na nohou a rukou, vyrážky, kožní vředy - tampon či obvaz namočit do rostoku Mumia Gold, (rostok: 1 tableta Mumia Gold se rozpusti v 1,5 - 2 polevkové lžíci vody) a přiložit na postižené místo, zabalit do igelitu a něchat působit 2-3 hodiny. Po aplikaci nepoužívat žádné krémy, místo utřít, jemně odstranit starou kuže. Součásně brát 2 tablety Mumia Gold, ráno nalačno. Aplikovat do vymezeni příznaků až týden po vymezení příznaků, 1-2 krát denně. - otevřené, hnisavé rány - tampon či obvaz namočit do rostoku Mumia Gold, (rostok: 1 tableta Mumia Gold se rozpusti v 1,5 - 2 polevkové lžíci vody) a přiložit na postižené místo a něchat působit 2-3 hodiny. Po aplikaci nepoužívat žádné krémy, místo utřít. Součásně brát 1 - 2 tablety Mumia Gold, 1-2 krat denně. Aplikovat do vymezeni příznaků 1-2 krát denně. Více informací o účincích Mumio Gold Dragon Power na www.dradonpower.cz Produkt můžete zakoupit:Vyrážky, kožní vředy - nejbližší lékárně v celé ČR - v obchodě “U Džoudyho” Praha 2, Jugoslávská 670/7 - on-line ZDE… - v e-shopu www.prozdravi.cz - velkoobchodní objednávka pres PHOENIX zde nebo pres email: dragonpower@volny.cz Více informací o účincích Mumio Gold na www.dradonpower.cz